Konaklama

 • 18
  Ağu
  2013

  Karavan

  İstanbul'dan sadece 4 saat uzaklıkta bulunan Zargana Tatil Köyü'müzde tatillerini karavanıyla geçirmek isteyen misafirlerimiz için 3 adet alanımız vardır. Tesisimizin tüm imkanlarından yararlanan misafirlerimiz karavanlarında Çanakkale Boğazı'nın keyfini sürebilir, ferah ve dinlendirici ortamımızda tatillerini rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilirler.

  Devamı
 • 18
  Ağu
  2013

  Baraka Evler

  Misafirlerimiz, içerisinde çift kişilik yatak ile tekli ranza, lavabo ve duş alanı bulunan Çanakkale Boğazı manzaralı Baraka Evlerimizde tatillerini rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilir. Zargana Tatil Köyü'müzde 10 adet bulunan Baraka Evlerimizde akşamüstü saat 19.00'dan sonra sıcak su imkanı da mevcuttur.

  Devamı
 • 18
  Ağu
  2013

  Çadır Kampı

  İstanbul'dan sadece 4 saat uzaklıkta, bir yandan kamp yapıp, bir yandan da Çanakkale Boğazı'nda denize girmek ister misiniz? Çam ağaçlarının gölgesinde, 4'er kişilik 30 çadır kapasitesiyle tatilin ve güneşin keyfini sürebileceğiniz Zargana Tatil Köyü'müz denize sıfır konumu, kumlu plajı ve deniziyle siz değerli misafirlerimizi tesisimize […]

  Devamı